sobota, 6 października 2018

Mapy i wzorcówki

Dziękuję uczestnikom za liczne przybycie na zawody. Mam nadzieję, że trudne mapy nie zepsuły Wam dobrej zabawy w pięknych, październikowych okolicznościach przyrody. Bardzo dziękuję również mojemu dzielnemu komitetowi organizacyjnemu w składzie: Ania Pawelczyk, Paulina Błudzień, Asia Cichowska, Agnieszka Woźniczka i Adam Słomiński, którzy świetnie ogarnęli pracę bazy i logistykę imprezy, kiedy ja przestałem kontaktować. Bardzo dziękuję Pawłowi Ćwidakowi za ogarnięcie kart trasy TU.  Na dzień dobry po zawodach opublikowałem w zakładce "mapy/wzorcówki" mapy i wzorcówki poszczególnych tras. Brakuje na razie wzorcówki trasy TP, dlatego, że bystre oko zwycięzcy trasy TZ, wspomnianego Pawła Ćwidaka, którego tak rozpierała energia po marszu, że postanowił jeszcze ściągnąć mi parę punktów, wyłapało mój błąd w rozstawieniu PK 9.

Dobry punkt powinien wisieć na bardziej zachodnim grzbiecie niż w rzeczywistości, gdzie z kolei wisiało coś, co miało być pierwotnie stowarzyszem, a przypadkiem okazało się punktem dobrym. Najprawdopodobniej dobrym potwierdzeniem będzie więc lampion o kodzie TT. Wskutek tego także najprawdopodobniej ulegnie zmianie zwycięzca trasy TP, ale jeszcze to wszystko na spokojnie sprawdzę. Szczególnie mocno przepraszam zespół Mruki, który długo oczekiwał na dekorację i wskutek zamieszania z PK 9 może zostać przesunięty na II miejsce. Sprawę wypisania nowych dyplomów załatwimy przy najbliższej okazji. III miejsce bez zmian.

5 komentarzy:

 1. Było super, tylko mam wrażenie że z racji wydrukowania takiej ilości lampionów, zabrakło tuszu na mapy, i jakieś takie wybrakowane były ;)
  Dzięki za fajną imprezę i do następnego!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tu zespół MRUki, który z PK został nieprawidłowo wpisany na naszej karcie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Macie dwa stowarzysze - na PK 5 i ów nieszczęsny stowarzysz na PK 9, który początkowo został Wam uznany jako dobry wpis. Potwierdzone przez Was lampiony na tych punktach to: 68 i HŻ

   Usuń
 3. Dziękujemy Pawłowi za sprawdzenie punktów :) Miło, że jedyny zaliczony nam PS ostatecznie był nie naszym błędem, ale budowniczego ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję zatem czystego przejścia, czyli bez stowarzyszy! Przy takiej ilości lampionów na trasie było to dużą sztuką.

   Usuń